Aktualności
14 listopada 2018

Serdecznie zapraszamy na 131.  na Krakowską Giełdę Domów i Mieszkań, które niezmiennie odbędą się przy ulicy Klimeckiego 14. Przy stoisku Grupy Matejek, w weekend 24-25 listopada, prezentować będziemy nasze inwestycje.

Więcej
10 października 2018

Udostępnienie informacji o połączeniu Spółek

Szanowni Państwo, Udostępniamy informację o połączeniu Spółek Matejek oraz Wzgórze Krzemionki

Więcej
3 października 2018

Szanowni Państwo, 13-14 października zapraszamy na Krakowską Giełdę Domów i Mieszkań przy ulicy Klimeckiego 14, gdzie będziemy prezentować ofertę Apartamentów w Parku Lotników. Serdecznie zapraszamy.

Więcej
4 września 2018

W najbliższy weekend 8 i 9 września zapraszamy na Krakowską Giełdę Domów i Mieszkań przy ulicy Klimeckiego 14.

Więcej
29 sierpnia 2018

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego namiotu podczas Festiwalu Jesień Kurdwanów w najbliższy, wrześniowy weekend.

Więcej
1 sierpnia 2018

Z przyjemnością informujemy, że uzyskaliśmy pozwolenie na użytkowanie inwestycji Zacisze Kordiana III. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ostatnich wolnych mieszkań w budynku!

Więcej
12 lipca 2018

Pragniemy poinformować Państwa o zakończeniu współpracy z Darią Kuczer ze względu na kontynuowanie przez Tenisistkę swojej kariery za granicą. Bardzo dziękujemy za wspólne chwile, emocje i osiągnięcia. Cieszymy się z dalszego rozwoju zawodowego Naszej Podopiecznej, życzymy samych sukcesów, spełnienia marzeń oraz zdobywania wyznaczonych celów.

Więcej
28 czerwca 2018

Drodzy Państwo, Z radością informujemy o postępie na naszej budowie. Jak widać na zdjęciach, budowa III etapu inwestycji przy ul. Kordiana zmierza ku końcowi. Niezmiennie zachęcamy do kontaktu z naszym Salonem Sprzedaży pod telefonem: 603-222-780 i pod adresem: ul. Jerozolimskiej 2 w Krakowie.

Więcej
29 maja 2018

Ze względu na dbałość o naszych Klientów, zaktualizowaliśmy nasza politykę prywatności. polityka prywatności Matejek.docx

Więcej
22 maja 2018

W najbliższy weekend, to jest 26-27 maja, przy ulicy Klimeckiego 14 w Krakowie znów będziemy mieli okazję zaprezentować Państwu naszą ofertę mieszkaniową na Krakowskiej Giełdzie Domów i Mieszkań. Podczas targów, zespół z Salonu Sprzedaży zaprasza serdecznie do odwiedzenia stoiska Grupy Matejek. Do zobaczenia!

Więcej