Aktualności
20 kwietnia 2018

Gotowe do odbioru, ostatnie wolne mieszkanie II etapu inwestycji przy ulicy Kordiana. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia strony www.zaciszekordiana.pl i kontaktu z Salonem Sprzedaży na ulicy Jerozolimskiej lub pod telefonem: 603-222-780

Więcej
5 kwietnia 2018

Prezentujemy Państwu najnowsze zdjęcia prac budowlanych przy inwestycji na ulicy Kordiana. Niezmiennie zapraszamy do kontaktu z naszym Salonem Sprzedaży mieszkań na ulicy Jerozolimskiej 2 w Krakowie i do odwiedzania strony www.zaciszekordiana.pl

Więcej
4 kwietnia 2018

Zapraszamy na nasze stoisko podczas Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań!

Tego weekendu, to jest 7-8 kwietnia, przy ulicy Klimeckiego 14 w Krakowie znów będziemy gościć na Krakowskiej Giełdzie Domów i Mieszkań. Podczas targów, zespół z Salonu Sprzedaży zaprasza Państwa serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą mieszkaniową Grupy Matejek. Do zobaczenia!

Więcej
30 marca 2018

Cały zespół życzy Państwu wesołych Świąt Wielkanocnych, pokoju ducha, radości oraz mile spędzonych, rodzinnych chwil.

Więcej
27 marca 2018

Etap 3 inwestycji Zacisze Kordiana - elewacja

Etap 3 inwestycji Zacisze Kordiana - elewacja Prace związane z wykonaniem elewacji 3 etapu inwestycji dobiegają końcowi. Prezentujemy aktualne zdjęcia z terenu budowy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępnych mieszkań na stronie www.zaciszekordiana.pl oraz do kontaktu z salonem sprzedaży.

Więcej
13 lutego 2018

Zacisze Kordiana 2 etap- budynek z pozwoleniem na użytkowanie!

Z przyjemnością informujemy, że 15 stycznia 2018 roku uzyskaliśmy pozwolenie na użytkowanie budynku 2 etapu inwestycji Zacisze Kordiana. Rozpoczęliśmy już umowy przenoszące własność i pierwsi Mieszkańcy otrzymali klucze do swoich mieszkań. W ofercie pozostały nam 2 ostatnie 5-pokojowe mieszkania – polecamy i zapraszamy na oglądanie! Nowym Właścicielom życzymy wyjątkowych, niezapomnianych i pełnych szczęścia chwil spędzonych w nowym mieszkaniu.

Więcej
31 stycznia 2018

Zapraszamy na nasze stoisko podczas Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań!

W najbliższy weekend 3-4 lutego zapraszamy serdecznie na ulicę Klimeckiego 14 do hali Chemobudowa, w której odbędzie się Krakowska Giełda Domów i Mieszkań. Nasz zespół z Salonu Sprzedaży zapozna Państwa z pełną ofertą wolnych mieszkań w gotowym budynku 2 etapu oraz budowanego 3 etapu, a także przedstawi makiety budynków. Do zobaczenia!

Więcej
18 grudnia 2017

Grupa Matejek życzy Wesołych Świąt!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia w imieniu własnym oraz całego zespołu składamy najlepsze życzenia, aby ten wspaniały czas przyniósł wiele radości, dobrych wspomnień i napełnił optymizmem na nadchodzący Rok. Życzymy, aby był to Rok pomyślny, obfity w sukcesy i owocną współpracę.

Więcej
15 grudnia 2017

Etap 2 inwestycji Zacisze Kordiana – ostatnie prace przed zakończeniem budowy!

Etap 2 inwestycji jest już na ukończeniu. Trwają ostatnie prace na budowie i już niedługo złożymy dokumenty o pozwolenie na użytkowanie. Mamy nadzieję w najbliższym czasie zacząć zapraszać Państwa na oglądanie mieszkań, a później na przekazanie kluczy. W budynku zostały ostatnie 4 wolne mieszkania - zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Więcej
27 listopada 2017

2 etap inwestycji Zacisze Kordiana - zakończenie budowy niebawem!

Już niedługo zakończymy budowę 2 etapu inwestycji Zacisze Kordiana, trwają ostatnie prace wykończeniowe wewnątrz oraz zagospodarowanie terenu wokół. Niebawem będziemy mogli zapraszać Państwa na oglądanie mieszkań – poinformujemy o tym niezwłocznie.

Więcej