Aktualności
12 lipca 2018

Pragniemy poinformować Państwa o zakończeniu współpracy z Darią Kuczer ze względu na kontynuowanie przez Tenisistkę swojej kariery za granicą. Bardzo dziękujemy za wspólne chwile, emocje i osiągnięcia. Cieszymy się z dalszego rozwoju zawodowego Naszej Podopiecznej, życzymy samych sukcesów, spełnienia marzeń oraz zdobywania wyznaczonych celów.

Więcej
28 czerwca 2018

Drodzy Państwo, Z radością informujemy o postępie na naszej budowie. Jak widać na zdjęciach, budowa III etapu inwestycji przy ul. Kordiana zmierza ku końcowi. Niezmiennie zachęcamy do kontaktu z naszym Salonem Sprzedaży pod telefonem: 603-222-780 i pod adresem: ul. Jerozolimskiej 2 w Krakowie.

Więcej
29 maja 2018

Ze względu na dbałość o naszych Klientów, zaktualizowaliśmy nasza politykę prywatności. polityka prywatności Matejek.docx

Więcej
22 maja 2018

W najbliższy weekend, to jest 26-27 maja, przy ulicy Klimeckiego 14 w Krakowie znów będziemy mieli okazję zaprezentować Państwu naszą ofertę mieszkaniową na Krakowskiej Giełdzie Domów i Mieszkań. Podczas targów, zespół z Salonu Sprzedaży zaprasza serdecznie do odwiedzenia stoiska Grupy Matejek. Do zobaczenia!

Więcej
8 maja 2018

Prezentujemy Państwu najnowsze zdjęcia trzeciego etapu inwestycji Zacisze Kordiana. Zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu z Salonem Sprzedaży przy ul. Jerozolimskiej 2 w Krakowie lub pod numerem telefonu: 603-222-780.

Więcej
20 kwietnia 2018

Gotowe do odbioru, ostatnie wolne mieszkanie II etapu inwestycji przy ulicy Kordiana. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia strony www.zaciszekordiana.pl i kontaktu z Salonem Sprzedaży na ulicy Jerozolimskiej lub pod telefonem: 603-222-780

Więcej
5 kwietnia 2018

Prezentujemy Państwu najnowsze zdjęcia prac budowlanych przy inwestycji na ulicy Kordiana. Niezmiennie zapraszamy do kontaktu z naszym Salonem Sprzedaży mieszkań na ulicy Jerozolimskiej 2 w Krakowie i do odwiedzania strony www.zaciszekordiana.pl

Więcej
4 kwietnia 2018

Zapraszamy na nasze stoisko podczas Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań!

Tego weekendu, to jest 7-8 kwietnia, przy ulicy Klimeckiego 14 w Krakowie znów będziemy gościć na Krakowskiej Giełdzie Domów i Mieszkań. Podczas targów, zespół z Salonu Sprzedaży zaprasza Państwa serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą mieszkaniową Grupy Matejek. Do zobaczenia!

Więcej
30 marca 2018

Cały zespół życzy Państwu wesołych Świąt Wielkanocnych, pokoju ducha, radości oraz mile spędzonych, rodzinnych chwil.

Więcej
27 marca 2018

Etap 3 inwestycji Zacisze Kordiana - elewacja

Etap 3 inwestycji Zacisze Kordiana - elewacja Prace związane z wykonaniem elewacji 3 etapu inwestycji dobiegają końcowi. Prezentujemy aktualne zdjęcia z terenu budowy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępnych mieszkań na stronie www.zaciszekordiana.pl oraz do kontaktu z salonem sprzedaży.

Więcej