Aktualności
27 listopada 2017

2 etap inwestycji Zacisze Kordiana - zakończenie budowy niebawem!

Już niedługo zakończymy budowę 2 etapu inwestycji Zacisze Kordiana, trwają ostatnie prace wykończeniowe wewnątrz oraz zagospodarowanie terenu wokół. Niebawem będziemy mogli zapraszać Państwa na oglądanie mieszkań – poinformujemy o tym niezwłocznie.

Więcej
20 listopada 2017

Zapraszamy na nasze stoisko targowe 25 i 26 listopada!

W weekend 25 i 26 listopada serdecznie Państwa zapraszamy na nasze stoisko targowe podczas ostatniej w tym roku Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań! Nasz zespół z Salonu Sprzedaży będzie do Państwa dyspozycji z ofertą ostatnich 5 wolnych mieszkań w 2 etapie oraz pełną ofertą 3 etapu inwestycji Zacisze Kordiana! Do zobaczenia!

Więcej
17 listopada 2017

Elewacja 2 etapu inwestycji Zacisze Kordiana - aktualne zdjęcia!

Elewacja 2 etapu inwestycji Zacisze Kordiana jest już prawie gotowa. Obecnie są wykonywane przyłącza do budynku oraz droga dojazdowa. Równolegle trwają prace wykończeniowe klatek schodowych. Zakończenie budowy już bardzo blisko. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ostatnich 5 wolnych mieszkań w budynku!

Więcej
3 listopada 2017

Najnowsze zdjęcia z terenu budowy 3 etapu inwestycji Zacisze Kordiana!

Zapraszamy do obejrzenia galerii z terenu budowy 3 etapu inwestycji na ulicy Kordiana. Prace postępują bardzo szybko, można zobaczyć wszystkie piętra w trzeciej i czwartej klatce, natomiast w pierwszej i drugiej klatce jesteśmy na etapie drugiego piętra. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą dostępnych mieszkań i kontaktu z Działem Sprzedaży.

Więcej
10 października 2017

Zapraszamy na nasze stoisko targowe w weekend 14-15 października!

W najbliższy weekend, 14-15 października zapraszamy serdecznie na nasze stoisko podczas Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań. Nasz zespół z Działu Sprzedaży z przyjemnością zapozna Państwa z ofertą mieszkań w 2 i 3 etapie inwestycji Zacisze Kordiana. Do zobaczenia!

Więcej
4 września 2017

Zapraszamy na nasze stoisko podczas Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań!

W najbliższy weekend, 9-10 września, zapraszamy Państwa na nasze stoisko podczas Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań, która odbędzie się w hali Chemobudowa przy ulicy Klimeckiego. Nasz zespół będzie do Państwa dyspozycji w godzinach 10.00-17.00. W związku z tym, nasz Salon Sprzedaży w dniu 9 września (sobota) będzie nieczynny. Do zobaczenia na stoisku targowym!

Więcej
28 sierpnia 2017

Zapraszamy do naszego namiotu podczas Festynu „Jesień Kurdwanów 2017”

W najbliższą niedzielę, 3 września serdecznie Państwa zapraszamy do naszego namiotu podczas Festynu "Jesień Kurdwanów 2017". Nasz zespół z Działu Sprzedaży z przyjemnością Państwu przedstawi ofertę wolnych jeszcze mieszkań w 2 i 3 etapie inwestycji Zacisze Kordiana. Będziemy do Państwa dyspozycji w godzinach 10.00 - 17.00 na terenie parku przy ulicy Bujaka. Do zobaczenia!

Więcej
25 sierpnia 2017

Ujęcia z terenu budowy obu etapów inwestycji Zacisze Kordiana - sierpień 2017

Poniżej prezentujemy Państwu najnowsze zdjęcia z terenu budowy obu budynków inwestycji. W 2 etapie kończymy wstawiać okna oraz trwają prace nad elewacją trzeciej i czwartej klatki. W 3 etapie budujemy 4 piętro na wysokości trzeciej i czwartej klatki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępnych mieszkań oraz kontaktu z Salonem Sprzedaży!

Więcej
27 lipca 2017

Najnowsze zdjęcia z terenu budowy 2 i 3 etapu inwestycji Zacisze Kordiana!

Prezentujemy Państwu najnowsze zdjęcia z terenu budowy 2 i 3 etapu inwestycji. W etapie po stronie północnej (II) rozpoczęliśmy prace nad elewacją w skrzydle zachodnim. Na terenie etapu po stronie południowym (III) trwają prace fundamentowe. Zapraszamy do obejrzenia pełnej galerii .

Więcej
9 czerwca 2017

Daria Kuczer złotą Medalistką Mistrzostw Polski do lat 23!

Z przyjemnością informujemy, że w piątek 9 czerwca Daria Kuczer zdobyła dwa złote medale w młodzieżowych mistrzostwach Polski do lat 23 w Poznaniu – w singlu i deblu. Jako sponsor, Grupa Matejek bardzo gratuluje tego podwójnego sukcesu! Trzymamy kciuki za dalsze wygrane!

Więcej