Aktualności
4 września 2018

W najbliższy weekend 8 i 9 września zapraszamy na Krakowską Giełdę Domów i Mieszkań przy ulicy Klimeckiego 14.

Więcej
29 sierpnia 2018

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego namiotu podczas Festiwalu Jesień Kurdwanów w najbliższy, wrześniowy weekend.

Więcej
1 sierpnia 2018

Z przyjemnością informujemy, że uzyskaliśmy pozwolenie na użytkowanie inwestycji Zacisze Kordiana III. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ostatnich wolnych mieszkań w budynku!

Więcej
12 lipca 2018

Pragniemy poinformować Państwa o zakończeniu współpracy z Darią Kuczer ze względu na kontynuowanie przez Tenisistkę swojej kariery za granicą. Bardzo dziękujemy za wspólne chwile, emocje i osiągnięcia. Cieszymy się z dalszego rozwoju zawodowego Naszej Podopiecznej, życzymy samych sukcesów, spełnienia marzeń oraz zdobywania wyznaczonych celów.

Więcej
28 czerwca 2018

Drodzy Państwo, Z radością informujemy o postępie na naszej budowie. Jak widać na zdjęciach, budowa III etapu inwestycji przy ul. Kordiana zmierza ku końcowi. Niezmiennie zachęcamy do kontaktu z naszym Salonem Sprzedaży pod telefonem: 603-222-780 i pod adresem: ul. Jerozolimskiej 2 w Krakowie.

Więcej
29 maja 2018

Ze względu na dbałość o naszych Klientów, zaktualizowaliśmy nasza politykę prywatności. polityka prywatności Matejek.docx

Więcej
22 maja 2018

W najbliższy weekend, to jest 26-27 maja, przy ulicy Klimeckiego 14 w Krakowie znów będziemy mieli okazję zaprezentować Państwu naszą ofertę mieszkaniową na Krakowskiej Giełdzie Domów i Mieszkań. Podczas targów, zespół z Salonu Sprzedaży zaprasza serdecznie do odwiedzenia stoiska Grupy Matejek. Do zobaczenia!

Więcej
8 maja 2018

Prezentujemy Państwu najnowsze zdjęcia trzeciego etapu inwestycji Zacisze Kordiana. Zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu z Salonem Sprzedaży przy ul. Jerozolimskiej 2 w Krakowie lub pod numerem telefonu: 603-222-780.

Więcej
20 kwietnia 2018

Gotowe do odbioru, ostatnie wolne mieszkanie II etapu inwestycji przy ulicy Kordiana. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia strony www.zaciszekordiana.pl i kontaktu z Salonem Sprzedaży na ulicy Jerozolimskiej lub pod telefonem: 603-222-780

Więcej
5 kwietnia 2018

Prezentujemy Państwu najnowsze zdjęcia prac budowlanych przy inwestycji na ulicy Kordiana. Niezmiennie zapraszamy do kontaktu z naszym Salonem Sprzedaży mieszkań na ulicy Jerozolimskiej 2 w Krakowie i do odwiedzania strony www.zaciszekordiana.pl

Więcej