Aktualności
10 października 2017

Zapraszamy na nasze stoisko targowe w weekend 14-15 października!

W najbliższy weekend, 14-15 października zapraszamy serdecznie na nasze stoisko podczas Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań. Nasz zespół z Działu Sprzedaży z przyjemnością zapozna Państwa z ofertą mieszkań w 2 i 3 etapie inwestycji Zacisze Kordiana. Do zobaczenia!

Więcej
4 września 2017

Zapraszamy na nasze stoisko podczas Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań!

W najbliższy weekend, 9-10 września, zapraszamy Państwa na nasze stoisko podczas Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań, która odbędzie się w hali Chemobudowa przy ulicy Klimeckiego. Nasz zespół będzie do Państwa dyspozycji w godzinach 10.00-17.00. W związku z tym, nasz Salon Sprzedaży w dniu 9 września (sobota) będzie nieczynny. Do zobaczenia na stoisku targowym!

Więcej
28 sierpnia 2017

Zapraszamy do naszego namiotu podczas Festynu „Jesień Kurdwanów 2017”

W najbliższą niedzielę, 3 września serdecznie Państwa zapraszamy do naszego namiotu podczas Festynu "Jesień Kurdwanów 2017". Nasz zespół z Działu Sprzedaży z przyjemnością Państwu przedstawi ofertę wolnych jeszcze mieszkań w 2 i 3 etapie inwestycji Zacisze Kordiana. Będziemy do Państwa dyspozycji w godzinach 10.00 - 17.00 na terenie parku przy ulicy Bujaka. Do zobaczenia!

Więcej
25 sierpnia 2017

Ujęcia z terenu budowy obu etapów inwestycji Zacisze Kordiana - sierpień 2017

Poniżej prezentujemy Państwu najnowsze zdjęcia z terenu budowy obu budynków inwestycji. W 2 etapie kończymy wstawiać okna oraz trwają prace nad elewacją trzeciej i czwartej klatki. W 3 etapie budujemy 4 piętro na wysokości trzeciej i czwartej klatki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępnych mieszkań oraz kontaktu z Salonem Sprzedaży!

Więcej
27 lipca 2017

Najnowsze zdjęcia z terenu budowy 2 i 3 etapu inwestycji Zacisze Kordiana!

Prezentujemy Państwu najnowsze zdjęcia z terenu budowy 2 i 3 etapu inwestycji. W etapie po stronie północnej (II) rozpoczęliśmy prace nad elewacją w skrzydle zachodnim. Na terenie etapu po stronie południowym (III) trwają prace fundamentowe. Zapraszamy do obejrzenia pełnej galerii .

Więcej
9 czerwca 2017

Daria Kuczer złotą Medalistką Mistrzostw Polski do lat 23!

Z przyjemnością informujemy, że w piątek 9 czerwca Daria Kuczer zdobyła dwa złote medale w młodzieżowych mistrzostwach Polski do lat 23 w Poznaniu – w singlu i deblu. Jako sponsor, Grupa Matejek bardzo gratuluje tego podwójnego sukcesu! Trzymamy kciuki za dalsze wygrane!

Więcej
6 kwietnia 2017

Zapraszamy na nasze nowe stoisko podczas Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań w dniach 8-9 kwietnia!

W najbliższy weekend zapraszamy Państwa na nasze nowe stoisko podczas Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań. Będziemy się znajdować przy samym wejściu głównym. Zapraszamy! W związku z Targami nasze biuro w dniu 8 kwietnia będzie nieczynne. Przepraszamy za niedogodności.

Więcej
10 lutego 2017

Zapraszamy na Krakowską Giełdę Domów i Mieszkań.

W najbliższy weekend, 18-19 lutego, serdecznie Państwa zapraszamy na Krakowską Giełdę Domów i Mieszkań, która odbędzie się w hali Chemobudowa przy ulicy Klimeckiego. Nasz zespół z przyjemnością Państwa zapozna z ofertą wolnych mieszkań w naszych inwestycjach.Uprzejmie informujemy, że w związku z powyższym w sobotę 18 lutego Biuro Sprzedaży będzie nieczynne. Do zobaczenia!

Więcej
15 stycznia 2017

Inwestycja Wzgórze Krzemionki z prawomocnym pozwoleniem na użytkowanie!

Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że inwestycja Wzgórze Krzemionki uzyskała prawomocne pozwolenie na użytkowanie i apartamenty są gotowe do odbioru. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty ostatnich wolnych apartamentów w budynku.

Więcej