Aktualności
13 lutego 2018

Zacisze Kordiana 2 etap- budynek z pozwoleniem na użytkowanie!

Z przyjemnością informujemy, że 15 stycznia 2018 roku uzyskaliśmy pozwolenie na użytkowanie budynku 2 etapu inwestycji Zacisze Kordiana. Rozpoczęliśmy już umowy przenoszące własność i pierwsi Mieszkańcy otrzymali klucze do swoich mieszkań. W ofercie pozostały nam 2 ostatnie 5-pokojowe mieszkania – polecamy i zapraszamy na oglądanie! Nowym Właścicielom życzymy wyjątkowych, niezapomnianych i pełnych szczęścia chwil spędzonych w nowym mieszkaniu.

Więcej
31 stycznia 2018

Zapraszamy na nasze stoisko podczas Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań!

W najbliższy weekend 3-4 lutego zapraszamy serdecznie na ulicę Klimeckiego 14 do hali Chemobudowa, w której odbędzie się Krakowska Giełda Domów i Mieszkań. Nasz zespół z Salonu Sprzedaży zapozna Państwa z pełną ofertą wolnych mieszkań w gotowym budynku 2 etapu oraz budowanego 3 etapu, a także przedstawi makiety budynków. Do zobaczenia!

Więcej
18 grudnia 2017

Grupa Matejek życzy Wesołych Świąt!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia w imieniu własnym oraz całego zespołu składamy najlepsze życzenia, aby ten wspaniały czas przyniósł wiele radości, dobrych wspomnień i napełnił optymizmem na nadchodzący Rok. Życzymy, aby był to Rok pomyślny, obfity w sukcesy i owocną współpracę.

Więcej
15 grudnia 2017

Etap 2 inwestycji Zacisze Kordiana – ostatnie prace przed zakończeniem budowy!

Etap 2 inwestycji jest już na ukończeniu. Trwają ostatnie prace na budowie i już niedługo złożymy dokumenty o pozwolenie na użytkowanie. Mamy nadzieję w najbliższym czasie zacząć zapraszać Państwa na oglądanie mieszkań, a później na przekazanie kluczy. W budynku zostały ostatnie 4 wolne mieszkania - zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Więcej
27 listopada 2017

2 etap inwestycji Zacisze Kordiana - zakończenie budowy niebawem!

Już niedługo zakończymy budowę 2 etapu inwestycji Zacisze Kordiana, trwają ostatnie prace wykończeniowe wewnątrz oraz zagospodarowanie terenu wokół. Niebawem będziemy mogli zapraszać Państwa na oglądanie mieszkań – poinformujemy o tym niezwłocznie.

Więcej
20 listopada 2017

Zapraszamy na nasze stoisko targowe 25 i 26 listopada!

W weekend 25 i 26 listopada serdecznie Państwa zapraszamy na nasze stoisko targowe podczas ostatniej w tym roku Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań! Nasz zespół z Salonu Sprzedaży będzie do Państwa dyspozycji z ofertą ostatnich 5 wolnych mieszkań w 2 etapie oraz pełną ofertą 3 etapu inwestycji Zacisze Kordiana! Do zobaczenia!

Więcej
17 listopada 2017

Elewacja 2 etapu inwestycji Zacisze Kordiana - aktualne zdjęcia!

Elewacja 2 etapu inwestycji Zacisze Kordiana jest już prawie gotowa. Obecnie są wykonywane przyłącza do budynku oraz droga dojazdowa. Równolegle trwają prace wykończeniowe klatek schodowych. Zakończenie budowy już bardzo blisko. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ostatnich 5 wolnych mieszkań w budynku!

Więcej
3 listopada 2017

Najnowsze zdjęcia z terenu budowy 3 etapu inwestycji Zacisze Kordiana!

Zapraszamy do obejrzenia galerii z terenu budowy 3 etapu inwestycji na ulicy Kordiana. Prace postępują bardzo szybko, można zobaczyć wszystkie piętra w trzeciej i czwartej klatce, natomiast w pierwszej i drugiej klatce jesteśmy na etapie drugiego piętra. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą dostępnych mieszkań i kontaktu z Działem Sprzedaży.

Więcej
10 października 2017

Zapraszamy na nasze stoisko targowe w weekend 14-15 października!

W najbliższy weekend, 14-15 października zapraszamy serdecznie na nasze stoisko podczas Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań. Nasz zespół z Działu Sprzedaży z przyjemnością zapozna Państwa z ofertą mieszkań w 2 i 3 etapie inwestycji Zacisze Kordiana. Do zobaczenia!

Więcej
4 września 2017

Zapraszamy na nasze stoisko podczas Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań!

W najbliższy weekend, 9-10 września, zapraszamy Państwa na nasze stoisko podczas Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań, która odbędzie się w hali Chemobudowa przy ulicy Klimeckiego. Nasz zespół będzie do Państwa dyspozycji w godzinach 10.00-17.00. W związku z tym, nasz Salon Sprzedaży w dniu 9 września (sobota) będzie nieczynny. Do zobaczenia na stoisku targowym!

Więcej