Aktualności

Wspólna podróż w świecie sztuki: Partnerstwo z Krakowskim Teatrem Scena STU

Nasze zaangażowanie w sztukę sięga głębiej niż architektura naszych Inwestycji - obejmuje także kulturę i życie społeczne Krakowa. Współpraca z jednym z głównych ośrodków kulturalnych w sercu miasta stanowi dla nas nie tylko zaszczyt, lecz również inspirację do dalszego tworzenia harmonijnej przestrzeni, w której sztuka i życie społeczne mogą kwitnąć.

 

"Nasze Żony"

Premiera spektaklu miała miejsce na deskach Krakowskiego Teatru Scena STU dnia 25 marca 2024 roku, stanowiąc wyjątkowe wydarzenie, a nasze uczestnictwo w nim było ogromnym zaszczytem. "Nasze Żony" to wyjątkowe dzieło, które pod reżyserią wybitnego Wojciecha Malajkata przekracza granice konwencjonalnej opowieści, ukazując moralność w nowej perspektywie. To brawurowa, błyskotliwa i trzymająca w napięciu historia w gwiazdorskiej obsadzie, którą możecie przeżyć w Teatrze STU. Jako Partner spektaklu, z dumą przyjęliśmy to miano, aby z zaangażowaniem realizować naszą rolę. Jednocześnie, pragnąc zaprosić do odkrywania nie tylko nowych perspektyw w sztuce, ale także w obszarze poszukiwań nowego domu.
zdjęcia Jeremi Astaszow

Nasza pasja i zaangażowanie

Rozumiemy sztukę jako kluczowy element życia społecznego i kulturowego w naszym mieście. Dlatego oprócz prac nad tworzeniem funkcjonalnej architektury każdej z naszych Inwestycji, dostrzegamy również przestrzenie, które harmonijnie wpisują się w otaczający kontekst kulturowy. Współpraca z teatrami i innymi instytucjami kulturalnymi umożliwia nam promowanie sztuki oraz kreowanie miejsc spotkań, inspiracji i refleksji dla społeczności lokalnych. Jesteśmy głęboko przekonani, że nasze zaangażowanie w sztukę jest wyrazem naszej wizji społecznej odpowiedzialności, która zakłada aktywne wspieranie rozwoju kultury i sztuki w naszym mieście.