Apartamenty w Parku Lotników

Inwestycja: Apartamenty w Parku Lotników
Termin realizacji: I kwartał 2020
Strona www: http://wparkulotnikow.pl

Nowa inwestycja Grupy Matejek przy ulicy Stanisława Lema tuż przy Parku Lotników Polskich w Krakowie. Okolica budynków to idealne połączenie dla wszystkich, którzy cenią sobie bliskość miasta i terenów zielonych zarazem. Położenie apartamentów gwarantuje doskonały dostęp terenów rekreacyjnych o wysokich walorach przyrodniczych.

Infrastruktura dzielnicy zapewnia łatwy dostęp do sklepów i usług. W niedalekiej odległości znajdują się: Tauron Arena, Centrum Handlowe M1, Centrum Handlowe Kraków Plaza, a w nim kino oraz siłownia. Istnieje również możliwość korzystania z obiektów sportowych uczelni AWF.

Niebywale dużym atutem jest rozbudowana sieć tras rowerowych wokół inwestycji, które świetnie komunikują miejsce zamieszkania w tamtym rejonie z centrum miasta, czy dalszymi dzielnicami Krakowa.

100 apartamentów, dwu-, trzy- lub czteropokojowych. Każde z balkonem lub przydomowym ogrodem, dostępem do garażu podziemnego bezpośrednio windą. Wysoki standard wykończenia części wspólnych sprawi, że przyjemnie i wygodnie będzie się korzystało z infrastruktury budynku. Lokalizacja jest proponowana przede wszystkim osobom, które nie chcą rezygnować z miasta, a pragną cieszyć się jego urokami – zielenią, świetną komunikacją i bliskością wszelkich usług oraz miejsc kulturowych. Po prostu… zielona przestrzeń miejska.