Wzgórze Krzemionki

Inwestycja: Wzgórze Krzemionki
Strona www: http://wzgorzekrzemionki.pl

Wzgórze Krzemionki to inwestycja zlokalizowana na Podgórzu przy ulicy Jerozolimskiej 2 w Krakowie. Okolica budynku to idealne połączenie dla wszystkich, którzy cenią sobie bliskość miasta i terenów zielonych zarazem. Położenie inwestycji gwarantuje doskonały dostęp do Krzemionek Podgórskich, a stamtąd do Parku Bednarskiego i Wzgórza Lasoty z Kopcem Kraka, z którego można podziwiać jedną z najpiękniejszych panoram Krakowa. Okolica ulicy Wielickiej zapewnia doskonałą komunikację z centrum i wszystkimi innymi dzielnicami miasta, dzięki szerokiej siatce połączeń tramwajowych i autobusowych. Wybierając inwestycję Wzgórze Krzemionki zyskuje się… Miasto i zieleń w zasięgu ręki.

W budynku znajduje się 97 funkcjonalnie zaprojektowanych apartamentów dostępnych w metrażu od 41 do 79 metrów kwadratowych oraz 5 lokali usługowych, zlokalizowanych na parterze. Do każdego apartamentu przynależy przestronny balkon lub przydomowy ogród. Dodatkowo, dla jeszcze większej wygody mieszkańców, w garażu podziemnych znajdują się miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

W trakcie budowy inwestycji zastosowane zostały materiały najlepszej jakości, z dbałością o każdy szczegół dla zachowania estetyki na miarę najwyższych standardów. Nowoczesna architektura oraz innowacyjne technologie zapewniają, że budynek będzie się wyróżniał na mapie Krakowa. Całodobowy monitoring zapewnia bezpieczeństwo i komfort mieszkania. Inwestycja dedykowana jest osobom, które korzystają z uroków miasta i jednocześnie doceniają odpoczynek w otoczeniu zieleni i ciszy.