kariera
Deweloper Roku 2014

Z wielką przyjemnością informujemy, że firma Matejek Sp. z o.o. drugi rok z rzędu została Laureatem Godła Deweloper Roku 2014 przyznawanego przez Biuro Certyfikacji Krajowej. Dziękujemy, że ponownie zostaliśmy docenieni za najwyższą jakość budowanych przez nas lokali oraz za wybitną estetykę i niestandardową architekturę naszych budynków. Czujemy się zaszczyceni uzyskaną nagrodą i jednocześnie jest to dla nas motywacja do jeszcze bardziej wytężonej pracy.

Nagroda dla Matejek Sp. z o.o. za najlepsze stoisko i obsługę targową

Czujemy się zaszczyceni z powodu otrzymania nagrody za zajęcia II-go miejsca w kategorii Najlepsze stoisko i obsługa targowa podczas ostatniej edycji Targów Mieszkań i Domów.
Dziękujemy za docenienie naszych starań.

Deweloper Roku 2013 i Inwestycja Roku 2013

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy Laureatem Konkursu Godła: Deweloper Roku 2013 i Inwestycja Roku 2013 dla Radzikowskiego 104. Jest ono przyznawane przez Kapitułę Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej.
Nagroda jest potwierdzeniem najwyższej jakości realizowanych przez nas inwestycji, wyjątkowej architektury naszych obiektów oraz standardu spełniającego oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Wyróżnienie traktujemy jako wyzwanie do bardziej wytężonej pracy i mobilizacji dla całego naszego zespołu.

Odkrycie Roku 2012 i Inwestycja Roku 2012

Zostaliśmy też nagrodzeni przez Izbę Pracodawców Polskich w kategoriach Inwestycja Roku (dla Radzikowskiego 104) oraz Odkrycie Roku dla Matejek Sp. z.o.o.
Naszym najważniejszym celem jest oferowanie Państwu komfortowych mieszkań w korzystnej cenie, które budujemy wykorzystując najwyższej jakości materiały. Dziękujemy wszystkim Klientom, którzy przyczynili się do tego sukcesu pozytywnie oceniając nasze dokonania w branży deweloperskiej.