O nas

Firma Matejek Sp. z o.o. zajmuje się kompleksową realizacją projektów z zakresu budownictwa mieszkaniowego oraz komercyjnego od 2012 roku. Nasze projekty są realizowane przez najbardziej cenione pracownie architektoniczne. Tworzymy inwestycje z myślą o indywidualnych potrzebach naszych klientów, a naszym znakiem rozpoznawczym jest wysoki standard wykonania oraz funkcjonalność, dzięki którym cieszymy się mianem zaufanego dewelopera.

O nas
O nas

Komfort i funkcjonalność

Nowe apartamenty i mieszkania, które realizujemy dla naszych Klientów to inwestycje deweloperskie, w których stosowane są materiały najwyższej jakości, ale nie tylko. Zacisze Kordiana, czy Wzgórze Krzemionki wyróżnia się na mapie Krakowa niebanalną architekturą; kolorystyką, elementami wykończenia elewacji, przeszklonymi balkonami, użytymi materiałami podczas budowy jak i wykańczania inwestycji.

Jasne zasady

Stawiamy na jakość

Firma Matejek Sp. z o.o. tworzona jest dzięki doświadczeniu opartemu na wieloletniej pracy w branży budowlanej i pasji młodych, ambitnych pracowników. Stale podnosimy jakość usług, które świadczymy.
Klienci otrzymują pewność i gwarancję, że ich mieszkania lub lokale zostaną wybudowane zgodnie z oczekiwaniami.
Oferujemy ponadto jasne, przejrzyste i z góry określone warunki, bez kruczków prawnych i z gwarancją pełnego bezpieczeństwa transakcji. Zapewniamy również fachowe doradztwo na każdym etapie wyboru lokalu.

Zaangażowanie społeczne

Tenis

Wspieranie młodych talentów idealnie wpasowuje się w misję naszej firmy. Dlatego zaangażowanie społeczne jest jednym z najważniejszych działań Grupy Matejek. Jedną z osób, które z przyjemnością możemy sponsorować jest tenisistka Daria Kuczer, z którą jesteśmy już od 2016 roku. Zachęcamy do śledzenia sukcesów Darii zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej.

Tenis

Akrobacja lotnicza

W Grupa Matejek śledzimy nie tylko najbardziej popularne dyscypliny sportowe. Naszym zainteresowaniem cieszą się także mniej znane sporty, takie jak akrobacja lotnicza. Mamy nadzieję, że razem uda nam się szerzej rozpromować tę piękną i wymagającą dyscyplinę sportową. 

Akrobacja lotnicza

MamMarzenie.org

Nasi pracownicy przez wiele lat byli wolontariuszami w fundacji Mam Marzenie (www.mammarzenie.org). W związku z tym zdecydowaliśmy się zostać partnerem Fundacji w latach 2012-2014 i cyklicznie pomagać w spełnianiu marzeń chorych dzieci. Wierzymy, że siła marzeń może mieć leczniczy wpływ na małych pacjentów oraz przynieść im radość w najtrudniejszych chwilach walki z ciężką chorobą.

MamMarzenie.org

Nasze osiągnięcia

Nagrody

Nagroda Deweloper
Roku 2014
Nagroda Deweloper
Roku 2014
Nagroda dla Matejek Sp. z o.o.
za najlepsze stoisko i obsługę targową
Nagroda dla Matejek Sp. z o.o.
za najlepsze stoisko i obsługę targową
Deweloper Roku 2013
i Inwestycja Roku 2013
Deweloper Roku 2013
i Inwestycja Roku 2013
Odkrycie Roku 2012
i Inwestycja Roku 2012
Odkrycie Roku 2012
i Inwestycja Roku 2012

Lokalizacja

Nasze inwestycje

+48 12 268 31 31
Zadzwoń Napisz