profil działalności
Profil działalności

Firma Matejek Sp. z o.o. zajmuje się kompleksową realizacją projektów z zakresu budownictwa mieszkalnego, a także komercyjnego. Nasze projekty tworzone są przez najbardziej cenione pracownie architektoniczne. Stosujemy materiały wyłącznie najlepszej jakości, dzięki czemu nasze inwestycje zawsze charakteryzują się wysokim standardem wykonania.

Nasze lokale wyróżniają się na rynku ze względu na ich funkcjonalność, estetykę wykończenia i wysoki komfort użytkowania, a dostępne są w niezwykle atrakcyjnych cenach. Mieszkania, które proponujemy znajdują się w dogodnych lokalizacjach, zapewniających nie tylko łatwą i szybką komunikację z każdą częścią miasta, ale również ciszę, bezpieczeństwo i spokój. Z wielką dbałością o najmniejsze detale wykonujemy nawet najbardziej nietypowe zlecenia architektoniczne. Rozsądnie zagospodarowujemy przestrzeń wokół budynków, po to by mieszkali Państwo przyjemnie i wygodnie.Do potrzeb, planów i marzeń każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Firma Matejek Sp. z o.o. tworzona jest dzięki doświadczeniu opartemu na wieloletniej pracy w branży budowlanej i pasji młodych, ambitnych pracowników. Stale podnosimy jakość usług, które świadczymy. Klienci otrzymują pewność i gwarancję, że ich mieszkania lub lokale zostaną wybudowane zgodnie z oczekiwaniami, terminowo i niedrogo.

Oferujemy ponadto jasne, przejrzyste i z góry określone warunki, bez kruczków prawnych i z gwarancją pełnego bezpieczeństwa transakcji. Zapewniamy również fachowe doradztwo na każdym etapie wyboru lokalu.