społeczna odpowiedzialność
Społeczna odpowiedzialność

Od początku naszej działalności czujemy się odpowiedzialni za ludzi, którzy nas otaczają. Bardzo miło nam poinformować, że od 2016 roku Grupa Matejek była oficjalnym sponsorem tenisistki Darii Kuczer. Daria Kuczer urodzona w 1999 roku w Szczecinie, jest obecną Mistrzynią Polski Kobiet w tenisie ziemnym w singlu i w deblu zarówno w kategorii seniorskiej, jak i w kategorii do lat 18. Według stanu na sierpień 2016 roku w rankingu PZT zajmuje 3. miejsce w kategorii juniorskiej, 11. miejsce w grze pojedynczej w kategorii seniorskiej oraz 18. miejsce w grze podwójnej w kategorii seniorskiej. W rankingu Międzynarodowej Federacji Tenisowej ITF zajmuje 88. miejsce na świecie w kategorii juniorskiej.

Z dumą wspieraliśmy Darię Kuczer sukcesach na turniejach Polskich oraz międzynarodowych. Mamy nadzieję, że nasze wsparcie przełożyło się na kolejne dokonania i wygrane w meczach. Trzymamy mocno kciuki za Darię!

Nasi pracownicy przez wiele lat byli wolontariuszami w fundacji Mam marzenie (www.mammarzenie.org). Jest to organizacja pożytku publicznego, która od ponad 10 lat spełnia marzenia dzieci, których choroby zagrażają życiu. W ciągu całej działalności udało się spełnić ponad 5000 marzeń podopiecznych z całej Polski.

W związku z tym zdecydowaliśmy się zostać partnerem Fundacji w latach 2012-2014 i cyklicznie pomagać w spełnianiu marzeń chorych dzieci.Wierzymy, że siła marzeń może mieć leczniczy wpływ na małych pacjentów oraz przynieść im radość w najtrudniejszych chwilach walki z ciężką chorobą.