Apartamenty w Parku Lotników

Dane inwestycji:

Realizacja: 2020
Ilość mieszkań: 100
Miejsca postojowe: 98

Miasto: Kraków

Adres: ul. Stanisława Lema 5, 5A


Inwestycja Grupy Matejek zlokalizowana przy ulicy Stanisława Lema, tuż przy Parku Lotników Polskich w Krakowie została stworzona z myślą o tych, którzy chętnie korzystają z uroków miasta i cenią sobie bliskość terenów zielonych. Położenie apartamentów gwarantuje doskonały dostęp terenów rekreacyjnych o wysokich walorach przyrodniczych.
Infrastruktura dzielnicy zapewnia łatwy dostęp do sklepów i usług. W niedalekiej odległości znajdują się: Tauron Arena, Centrum Handlowe M1,  kino oraz siłownia. Istnieje również możliwość korzystania z obiektów sportowych uczelni AWF.

Dużym atutem jest rozbudowana sieć tras rowerowych wokół inwestycji, które świetnie komunikują miejsce zamieszkania w tamtym rejonie z centrum miasta, czy dalszymi dzielnicami Krakowa.

100 apartamentów, dwu-, trzy- lub czteropokojowych. Każde z balkonem lub przydomowym ogrodem, dostępem do garażu podziemnego bezpośrednio windą. Wysoki standard wykończenia części wspólnych sprawi, że przyjemnie i wygodnie będzie się korzystało z infrastruktury budynku. Lokalizacja jest proponowana przede wszystkim osobom, które cenią sobie odpoczynek na łonie natury, a jednocześnie pragną cieszyć się jego urokami miasta – świetną komunikacją i bliskością wszelkich usług oraz miejsc kulturowych. Po prostu… zielona przestrzeń miejska.