Krowodrza Fort

Dane inwestycji:

Realizacja: 2021
Ilość mieszkań: 97
Miejsca postojowe: 136

Miasto: Kraków

Adres: ul. Pod Fortem 2G


To inwestycja polecana przede wszystkim osobom, którym zależy na szybkiej komunikacji z centrum miasta, jak i z pozostałymi częściami Krakowa. Dodatkowym atutem infrastruktury jest bliskie położenie Dworca Głównego oraz terenów zielonych: parku Krowoderskiego, czy plant Krakowskich. Dzielnica Krowodrza to najlepiej skomunikowana część miasta pod względem dróg, połączeń transportu publicznego i ścieżek rowerowych. 

Na mieszkańców czeka dużo udogodnień, takich jak strefa lokali usługowych zlokalizowana na parterze. Dla wygody mieszkańców budynek został wyposażony w dwupoziomowy garaż podziemny, komórki lokatorskie oraz miejsca rowerowe. 

Podczas budowy inwestycji, postawiliśmy na nowoczesną architekturę i funkcjonalne układy mieszkań.  Przygotowaliśmy dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowe mieszkania w ośmiopiętrowym budynku z pięknym widokiem na panoramę miasta. Krowodrza Fort to życie w centrum miasta, dla osób lubiących aktywnie spędzać swój wolny czas, często korzystających z infrastruktury miasta.