Zacisze Kordiana

Dane inwestycji:

Realizacja: 2016
Ilość mieszkań: 111
Miejsca postojowe: 60

Miasto: Kraków

Adres: ul. Kordiana 33


Zacisze Kordiana to inwestycja, zlokalizowana w dzielnicy Kurdwanów przy ulicy Kordiana. Położenie budynku zapewnia znakomitą komunikację z innymi dzielnicami miasta, dzięki bliskości do przystanków tramwajowych, linii autobusowych oraz do obwodnicy Krakowa. W okolicy znajdują się sklepy spożywcze, przychodnie lekarskie, przedszkola i szkoły, a także siłownia i basen. Ponadto, otoczenie ulicy Kordiana zapewnia spokój i bezpieczeństwo, tak istotne przy tworzeniu idealnej przestrzeni do życia. Wracając do swojego mieszkania, możesz mieć pewność, że panuje w nim zupełna cisza… jak makiem zasiał.

W budynku znajduje się 111 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań w metrażu od 40 do 76 metrów kwadratowych, każde z przynależnym przestronnym balkonem lub dużym przydomowym ogrodem. W trakcie budowy zastosowane zostały materiały najwyższej jakości, dbając jednocześnie o nowoczesną architekturę i estetykę na miarę europejskich standardów. Dla wygody mieszkańców w kondygnacji podziemnej znajduje się 60 miejsc postojowych i 15 komórek lokatorskich oraz – dla jeszcze większego komfortu – dodatkowe 6 komórek lokatorskich na każdym piętrze. Ogrodzony budynek z całodobowym monitoringiem gwarantuje bezpieczeństwo, a zagospodarowana przestrzeń wokół w postaci placu zabaw dla dzieci zapewnia komfort i przyjemność mieszkania.

Inwestycja dedykowana była zarówno rodzinom z dziećmi, jak i młodym małżeństwom, które pragnęli kupić swoje pierwsze wymarzone lokum.