Usługi dodatkowe

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze inwestycje cechowały się niezawodnością oraz spełniały oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jakość nie znosi kompromisów, dlatego stawiamy na partnerstwo z zaufanymi i sprawdzonymi firmami, które dzięki swojej szerokiej ofercie pomagają w wykańczaniu wnętrz według upodobania Klienta. Wraz z naszymi Partnerami: Bomar2 i Excellent przygotowaliśmy korzystną ofertę, z której będą mogli Państwo skorzystać podczas urządzania swoich przestrzeni.

Finansowanie inwestycji

Dzięki współpracy z zespołem ekspertów w dziedzinie kredytów hipotecznych nasi Klienci mogą przeanalizować oferty wiodących banków oraz otrzymać fachową, bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Private Brokers działa prężnie na krakowskim rynku nieruchomości od 2007 roku.

zobacz więcej
Finansowanie inwestycji

Wykończenia pod klucz

Wykończenie mieszkania pod klucz to oszczędność Twojego czasu i pieniędzy, a także gwarancja jakości. W czasach rosnącego tempa życia coraz więcej nabywców mieszkań lub domów jest zainteresowanych zakupem obiektu nadającego się od razu do zamieszkania. Zobacz ofertę partnera.

zobacz więcej
Wykończenia pod klucz

Wyposażenie łazienki

BoMar2 zajmuje się sprzedażą najlepszych krajowych oraz zagranicznych materiałów wyposażenia łazienek. Celem firmy jest zaspokajanie różnorodnych potrzeb klientów, którzy pragną urządzić swoją łazienkę według własnego upodobania. W ofercie BoMar2 znajdą Państwo produkty renomowanych producentów polskich, włoskich, hiszpańskich oraz niemieckich, które cechują się wiodącą stylistyką i korzystnym stosunkiem ceny do jakości.

zobacz więcej
Wyposażenie łazienki

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas
+48 12 268 31 31
Zadzwoń Napisz